Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Sam Raimi |
7,1
|
|
Dan Sweetman
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Stacey Beneville
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
Lyda Blank
(asystent)
|
||
Bac DeLorme
(asystent)
|
||
Michael J. Moore
(asystent)
|
||
David K. Riebel
(asystent)
|
||
Jeff Shiffman
(asystent)
|
||
Jennifer Truelove
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
Alexandra K. Browne
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Dan Bradley
(reżyser drugiej ekipy)
|
6,0
|
|
David Lowery
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Eric Heffron
(asystent)
|
||
Jeffrey Lynch
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Dion Lam
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Jennifer A. Giancola
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Nate Grubb
(asystent-stażysta)
|
||
JoAnne Lowrie
(asystent-stażysta)
|
||
Ellen Rosentreter
(asystent-stażysta)
|
||
Courtney Rowe
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Lisa C. Satriano
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Robert 'Skid' Skidmore
(dodatkowy) (asystent) (druga ekipa) (Los Angeles)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Alvin Sargent |
6,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Avi Arad
producent
|
||
Joseph M. Caracciolo
producent wykonawczy
|
||
Grant Curtis
współproducent
|
||
Kevin Feige
producent wykonawczy
|
10
|
|
Stan Lee
producent wykonawczy
|
7,9
|
|
Lorne Orleans
producent
|
||
Laura Ziskin
producent
|
||
Pawel Araszkiewicz
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Richard Baratta
kierownik produkcji
|
||
Joseph M. Caracciolo
kierownik produkcji
|
||
Kevin Flatow
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Shannon Gaulding
nadzorca produkcji
|
||
David J. Grant
nadzorca produkcji
|
||
Denis L. Stewart
kierownik produkcji
|
||
Pamela Thur
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa) (Nowy Jork)
|
||
Yvonne Yaconelli
nadzorca produkcji
|
||
Vincent G. Scotti
nadzorca postprodukcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Tobey Maguire
Peter Parker / Spider-Man
|
7,1
|
|
Kirsten Dunst
Mary Jane Watson
|
7,1
|
|
James Franco
Harry Osborne
|
7,1
|
|
Alfred Molina
Doc Ock / Dr Otto Octavius
|
7,2
|
|
Rosemary Harris
Ciotka May Reilly Parker
|
7,0
|
|
J.K. Simmons
J. Jonah Jameson
|
7,5
|
|
Donna Murphy
Rosalie Octavius
|
6,0
|
|
Andy Bale
Kierownik OsCorp
|
||
Daniel Gillies
John Jameson
|
9,0
|
|
Dylan Baker
Dr Curt Connors
|
||
Bill Nunn
Joseph "Robbie" Robertson
|
||
Vanessa Ferlito
Louise
|
6,6
|
|
Aasif Mandvi
Pan Aziz
|
5,0
|
|
Willem Dafoe
Norman Osborn / Zielony Goblin
|
8,0
|
|
Cliff Robertson
Ben Parker
|
7,0
|
|
Ted Raimi
Hoffman
|
6,0
|
|
Elizabeth Banks
Panna Brant
|
7,3
|
|
Bruce Campbell
Snobistyczny bileter
|
7,6
|
|
Gregg Edelman
Dr Davis
|
||
Elya Baskin
Pan Ditkovich
|
7,0
|
|
Mageina Tovah
Ursula
|
||
Daniel Dae Kim
Raymond
|
||
Hal Sparks
Pasażer w windzie
|
||
Joel McHale
Pan Jacks
|
7,3
|
|
Kelly Connell
Dr Isaacs
|
||
Brent Briscoe
Śmieciarz
|
7,0
|
|
Emily Deschanel
Recepcjonistka
|
||
Jason Fiore-Ortiz
Henry Jackson
|
||
Scott Spiegel
Facet na balkonie
|
5,0
|
|
Christine Estabrook
Pani Jameson
|
||
John Paxton
Lokaj
|
||
Joy Bryant
Kobieta na pajęczynie
|
7,5
|
|
Joanne Baron
Sceptyczna uczona
|
||
Peter McRobbie
Reprezentant firmy OsCorp
|
5,5
|
|
Timothy Jerome
Ranny naukowiec
|
||
Taylor Gilbert
Pani Watson
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Bill Pope
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Peter Menzies Jr.
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Jonathan Taylor
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
7,0
|
|
Kelly R. Borisy
(główna pomoc techniczna)
|
||
Mitchell Andrew Lillian
(główna pomoc techniczna)
|
||
Tom Prate
(główna pomoc techniczna)
|
||
Loren Corl
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Matt Blades
(pomoc techniczna)
|
||
Greg Brooks
(pomoc techniczna)
|
||
Andrew Cheung
(pomoc techniczna)
|
||
Glenn Fishel
(pomoc techniczna)
|
||
Christopher F. Graneto
(pomoc techniczna)
|
||
Dana Hook
(pomoc techniczna)
|
||
Troi Horton
(pomoc techniczna)
|
||
Jerry L. Marshall
(pomoc techniczna)
|
||
Thomas McGrath Woods
(pomoc techniczna)
|
||
Tom Houghton
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Danny Elfman |
7,2
|
|
Bart Hendrickson | ||
Kostiumy | Ocena | |
James Acheson | ||
Gary Jones | ||
Elaine Davis
(asystent)
|
||
Clare Hallworth
(asystent)
|
||
Nina Hallworth
(asystent)
|
||
Alethea McElroy
(garderoba) (dodatkowy)
|
||
MJ McGrath
(nadzorca garderoby)
|
||
Glenn Fishel
(asystent)
|
||
Thomas Stokes
(nadzorca garderoby) (druga ekipa)
|
||
Susan J. Wright
(nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
Bob Murawski |
8,0
|
|
Gershon Hinkson
(asystent)
|
||
Christopher Marino
(asystent)
|
||
A. Michelle Page
(asystent)
|
||
Sean Valla
(asystent)
|
||
Sean Callan
(taśma video)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Trish Almeida
główny stylista
|
||
Marc Boyle
fryzjer
|
||
Shutchai Tym Buacharern
charakteryzator
|
||
Amy L. Disarro
główny charakteryzator
|
||
Julie Hewett
nadzorca charakteryzacji
|
||
Christian Beckman
efekty specjalne makijażu
|
||
Tina Earnshaw
charakteryzator osobisty
|
||
Thom Gonzales
fryzjer
|
||
Teressa Hill
główny stylista (druga ekipa)
|
||
Seth Lombardi
fryzjer
|
||
Jeffrey Rebelo
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Anita Lausević
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Nikoletta Skarlatos
główny charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Kelvin R. Trahan
nadzorca stylizacji
|
||
Mary Ann Valdes
główny stylista (druga ekipa)
|
||
Johnny Villanueva
fryzjer osobisty
|
||
Michelle Vittone
charakteryzator
|
||
Noriko Watanabe
fryzjer osobisty: Kirsten Dunst
|
||
Noriko Watanabe
charakteryzator osobisty: Kirsten Dunst
|
||
Jay Wejebe
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elisa Marsh
główny charakteryzator
|
||
Randy Houston Mercer
główny charakteryzator
|
||
Ben Nye III
główny charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Thomas Opitz
fryzjer
|
||
Jerry Popolis
główny stylista (Nowy Jork)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jeff Knipp
dyrektor artystyczny
|
6,0
|
|
Scott P. Murphy
dyrektor artystyczny (Nowy Jork)
|
||
Steve Saklad
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Thomas Valentine
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Thomas P. Wilkins
dyrektor artystyczny
|
||
Jay Hart
dekorator wnętrz
|
8,0
|
|
Neil Spisak
scenograf
|
8,0
|
|
Adam Austin
rekwizytor
|
||
C. Scott Baker
projektant wnętrz
|
||
Robert Barnett
malarz
|
||
Jason Bartolone
główny architekt
|
||
Greg Aharoni
rekwizytor (Nowy Jork)
|
||
François Audouy
projektant graficzny
|
8,0
|
|
Guy Belegaud
główny architekt
|
||
Jerry Bingham
scenopis obrazkowy
|
||
Susan Bode
dekorator wnętrz (Nowy Jork)
|
||
Cosmas A. Demetriou
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Andrea Dopaso
projektant wnętrz
|
||
Monica Fedrick
projektant graficzny
|
||
Scott Getzinger
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Brent Godek
rekwizytor
|
||
Bradley Good
rekwizytor (asystent) (Chicago)
|
||
Will Grant
rekwizytor
|
||
Robert Grbavac
malarz
|
||
Greco
rekwizytor (Nowy Jork)
|
||
Kevin J. Hammond Jr.
rekwizytor (Nowy Jork)
|
||
Doug Harlocker
główny rekwizytor
|
||
Terry Haskell
główny rekwizytor (druga ekipa)
|
||
J. Bryan Holloway
rzeźbiarz
|
||
Jack Hsu
scenopis obrazkowy
|
||
Daniel R. Jennings
projektant wnętrz
|
6,0
|
|
Michael Kall
stolarz
|
||
Hinju Kim
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Thomas D. Krausz
rekwizytor
|
||
Steve Lauritzen
rekwizytor
|
||
Eric Lewin
rekwizytor (Nowy Jork)
|
||
Ted Boonthanakit
scenopis obrazkowy
|
||
Kenneth Bryant
rekwizytor
|
||
James Carson
ilustrator
|
||
J. André Chaintreuil
cyfrowy projekt wnętrz
|
||
Mick Cukurs
projektant wnętrz
|
||
Christopher Neely
rekwizytor
|
||
Chris Buchinsky
scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Gary Metzen
malarz
|
||
Kevin Ishioka
dyrektor artystyczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
9,0
|
|
Anthony Barracca
główny konstruktor dekoracji
|
||
Kai Blomberg
rekwizytor
|
||
Karen E. Burnett
rekwizytor
|
||
Paulette Fox
malarz
|
||
Rusty Gilligan
scenopis obrazkowy
|
||
Kim Lincoln
projektant graficzny
|
||
David Lowery
scenopis obrazkowy
|
||
Eric Luling
rekwizytor
|
||
Michael C. Magno
rekwizytor
|
||
Steve Markowski
scenopis obrazkowy
|
||
Jeff Markwith
projektant wnętrz
|
||
Blake E. Matthys
główny rekwizytor (asystent) (Chicago)
|
||
Chet Maxwell
rekwizytor
|
||
Douglas McKay
rekwizytor
|
||
Jeff Naparstek
rekwizytor (Nowy Jork)
|
||
Michael O'Donnell
rekwizytor
|
||
Jim Ondrejko
koordynator konstrukcji
|
||
Paul Pastorelli
rekwizytor
|
||
Addison Pettit
projektant graficzny
|
||
Brett Phillips
projektant wnętrz
|
||
Jamie Rama
ilustrator
|
||
Edmond Scott Ratliff
rekwizytor
|
||
Wil Rees
ilustrator
|
||
Fergal Reilly
scenopis obrazkowy
|
6,0
|
|
Dennis Richardson
główny architekt
|
||
Leslie Ross
malarz
|
||
Michael Scarola
pomoc techniczna przy głównej konstrukcji
|
||
Quentin Schierenberg
rekwizytor
|
||
Wayne Shepherd
główny konstruktor dekoracji
|
||
Robert Sissman
modelarz
|
||
Paul Sonski
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Harlan Spatz
rekwizytor
|
||
Patte Strong-Lord
projektant wnętrz
|
||
Dan Sweetman
scenopis obrazkowy
|
||
Timothy W. Tiedje
główny rekwizytor (Chicago)
|
||
Cuitlahuac Morales Velazquez
rzeźbiarz
|
||
Chris Vogt
rekwizytor (Nowy Jork)
|
||
Robert Vogt
rekwizytor (Nowy Jork)
|
||
Dave Weinman
główny konstruktor dekoracji (Nowy Jork)
|
||
Glenn Williams
modelarz
|
||
Greg Wyszynski
rekwizytor
|
||
G. Roger Abell
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Buha
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Chichester
projektant wnętrz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Denering
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian Paul Kelly
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Tennenbaum
dyrektor artystyczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Suzy Zarate
ilustrator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
John Chalfant
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Scott G.G. Haller
montaż dźwięku
|
||
Lisa Hannan
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Sean Landeros
operator dźwięku
|
||
Paul N.J. Ottosson
projektant dźwięku
|
||
Bill Abbott
montaż muzyki
|
||
Ulrika Akander
montaż dialogów
|
||
Todd Bassman
mikrofoniarz
|
||
Steven J. Berger
dźwięk (asystent)
|
||
Alison Fisher
montaż dialogów
|
||
Martin Lopez
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Denise Okimoto
montaż muzyki (asystent)
|
||
Paul N.J. Ottosson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Katherine Rose
imitator dźwięku
|
||
Shie Rozow
montaż muzyki (asystent)
|
||
Douglas J. Schulman
mikser
|
||
Reuben Simon
montaż dźwięku
|
||
Jussi Tegelman
montaż dźwięku
|
||
Bernard Weiser
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Odin Benitez
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gregg Frazier
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Todd Harris
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Ryan Juggler
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Ai-Ling Lee
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Tricia Linklater
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Ulrika Akander
montaż postsynchronu
|
||
Brad Bergbom
mikrofoniarz
|
||
Raul A. Bruce
mikrofoniarz
|
||
Ann Ducommun
montaż postsynchronu (asystent)
|
||
Susan Dudeck
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Christopher Flick
nadzorca imitacji
|
||
Jeffrey J. Haboush
mikser ponownego nagrania
|
||
Howard London
mikser postsynchronu
|
||
Kevin O'Connell
mikser ponownego nagrania
|
||
Greg P. Russell
mikser ponownego nagrania
|
||
Chuck Michael
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hugo Weng
montaż dialogów (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Wolowic
montaż dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
John Dykstra
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Jan Aaris
technik
|
8,0
|
|
Ken Ebert
technik
|
||
Rocky Gehr
efekty specjalne
|
7,0
|
|
Robert M. Bell
technik
|
||
Jack Davis
technik
|
||
David Amborn
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Horacio Blanco
technik
|
||
J.C. Brotherhood
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Dan Cangemi
koordynator efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Jason Hamer
efekty specjalne
|
7,0
|
|
Mark Hawker
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Bruce D. Hayes
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Richard O. Helmer
technik
|
||
David Anthony Jackson
technik
|
||
Steve Johnson
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Jim Jolly
technik
|
8,0
|
|
Ralph Kerr
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Louis Lindwall
technik
|
||
Ken Mieding
technik
|
9,0
|
|
Martin Montoya
technik
|
||
Tim Moran
technik
|
||
James Nagle
technik
|
8,0
|
|
Russell Nave
technik
|
||
Mark Noel
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Joe Pancake
technik
|
8,0
|
|
Frances Pennington
technik
|
||
Michael Roberts
technik
|
||
Jim Schwalm
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Harold Selig
technik
|
8,0
|
|
Eric Frazier
technik
|
9,0
|
|
Tommy Frazier
technik
|
8,0
|
|
Pete Gerard
technik
|
||
Brian Goehring
technik
|
||
Roy Goode
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Dianne Crittenden
dobór obsady
|
||
Frank Bonniwell
animator
|
||
Luis Grané
animator
|
||
Tonya Noerr
animator
|
||
Alex Tysowsky
animator
|
||
Greg Anderson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Carlye Archibeque
koordynator efektów wizualnych
|
||
Eran Barnea
efekty wizualne
|
||
Mat Beck
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Raoul Bolognini
producent efektów wizualnych
|
||
Korey J. Cauchon
producent efektów wizualnych
|
||
Casey Conroy
producent efektów wizualnych
|
||
Avi Das
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Scott Dougherty
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Eric Durst
nadzorca efektów wizualnych
|
||
John Dykstra
projektant efektów wizualnych
|
||
Thomas F. Ford IV
producent efektów wizualnych
|
||
Jenny Fulle
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Shannon Blake Gans
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Peter Giliberti
główny animator
|
||
George Ho
efekty wizualne
|
||
Holly Gregory Horter
efekty wizualne
|
||
Chris Hurtt
główny animator
|
||
Kevin J. Jolly
montaż efektów wizualnych
|
||
David Kenneth
producent efektów wizualnych
|
||
Julie Adair
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Alonzo
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hank Amos
kaskader
|
6,0
|
|
Dakota Anderson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roy T. Anderson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Arrias
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stanton Barrett
kaskader dublujący: James Franco (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Bearb
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nick Brandon
kaskader
|
6,0
|
|
Ben Hernandez Bray
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Brooks
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jill Brown
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Bucher
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Burden
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Mark Byers
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keith Campbell
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Cenatiempo
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Eric Chambers
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alex Chansky
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Liisa Cohen
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Doug Coleman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eliza Coleman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bob Colletti
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Colombo
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vince Cupone
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Chris Daniels
kaskader dublujący: Tobey Maguire
|
6,0
|
|
Mark De Alessandro
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frank Delano
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Dylan
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
John Escobar
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Debbie Evans
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lena Fennema
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephanie Finochio
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
4,0
|
|
Jeremy Fitzgerald
kaskader
|
6,0
|
|
Sean Graham
kaskader dublujący: Tobey Maguire (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Grisham
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Gunther
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
3,0
|
|
Jeri Habberstad
kaskader dublujący: Kirsten Dunst (niewymieniony w czołówce)
|
5,0
|
|
Cort Hessler
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lisa Hoyle
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zach Hudson
kaskader dublujący: Tobey Maguire (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Michael Hugghins
kaskader dublujący: Tobey Maguire (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin L. Jackson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cinda-Lin James
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clint Kale Jones
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rachel Kimsey
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joanne Lamstein
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cheryl Lawson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Lazzara
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lane Leavitt
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gene LeBell
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lon Beyer
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Janie Liszewski
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ming Qiu
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Diana R. Lupo
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ray Lykins
kaskader dublujący: Alfred Molina
|
||
Sammy Maloof
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rob Mars
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brad Martin
kaskader dublujący: Tobey Maguire (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dailyn Matthews
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sonja Munsterman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Johnny Tri Nguyen
kaskader dublujący: Tobey Maguire (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Norby
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris O'Hara
kaskader
|
||
Casey O'Neill
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Chris Palermo
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Brian Patrick
kaskader dublujący: James Franco (niewymieniony w czołówce)
|
||
Denney Pierce
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Casey Pieretti
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Darrin Prescott
koordynator kaskaderów (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Darrin Prescott
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Austin Priester
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Susan Purkhiser
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric Purkis
kaskader dublujący: Tobey Maguire (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nicole Randall
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Justin Riemer
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim Rigby
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Darlena Roberts
kaskader dublujący: Donna Murphy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Allen Robinson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sara Lee
efekty wizualne
|
||
Kymber Lim
producent efektów wizualnych
|
||
Michele Linse
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Annie Mahlik
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Molly A. Mason
producent efektów wizualnych
|
||
Morris May
animator efektów
|
||
Jason McDade
animator postaci
|
||
Chris McLeod
koordynator efektów wizualnych
|
||
John Myers
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Rocco Passionino
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ernie Rinard
efekty wizualne
|
||
Kevin Paul Sheedy
efekty wizualne
|
||
Jay Shindell
efekty wizualne
|
||
George Stevens
efekty wizualne
|
||
Scott Stokdyk
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Marcus Stokes
efekty wizualne
|
||
Alex Thiesen
producent efektów wizualnych
|
||
Len White
efekty wizualne
|
||
Christopher D. Williams
animator postaci
|
||
Dan Bradley
koordynator kaskaderów
|
6,0
|
|
Chad Stahelski
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
4,0
|
|
Daniel W. Barringer
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jacob Dewitt
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julie Adrianson-Neary
zecer
|
||
Tony Alexander
zecer
|
||
Derek Bird
zecer
|
||
Jim Carbonetti
zecer
|
||
Lisa Deaner
zecer
|
||
Alan De Castro
zecer
|
||
Eric Dehaven
zecer
|
||
Greg Derochie
zecer
|
||
Elton Garcia
zecer
|
||
Bill Gilman
zecer
|
||
Don Greenberg
zecer
|
||
Adam Hawkey
zecer
|
||
Brad Kalinoski
zecer
|
||
Patrick Keenan
zecer
|
||
Craig Mathieson
zecer
|
||
Garrett McKerlie
zecer
|
||
Brad Moylan
zecer
|
||
Merysa Nichols
zecer
|
||
Winston Quitasol
zecer
|
||
Alfredo Ramirez
zecer
|
||
Eric Reinhard
zecer
|
||
George Richman
zecer
|
||
Mark Robben
zecer
|
||
Donovan Scott
zecer
|
||
Laura Siewert
zecer
|
||
Joseph A. Zaki
zecer
|
||
Francisco Chaigneau
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Larranaga
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Katrina Salicrup
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ed McDermott II
kierowca precyzyjny
|
||
Kris Enos
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Kyle Rudolph
operator steadicam
|
||
Jason Rodriguez
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Randy Beckman
kaskader
|
||
Keith Splinter Davis
kaskader
|
||
Kofi Elam
kaskader
|
||
Jeri Habberstad
kaskader
|
5,0
|
|
Alisa Hensley
kaskader
|
||
Zach Hudson
kaskader
|
6,0
|
|
Claudette James
kaskader
|
||
Dion Lam
choreograf walk
|
||
Johnny Tri Nguyen
kaskader
|
||
Scott Rogers
koordynator kaskaderów
|
||
Felipe Savahge
kaskader
|
||
Mark Stefanich
kaskader
|
||
Marcus Young
kaskader
|
||
Chris Barnes
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Randy Beckman
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard L. Blackwell
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jon Braver
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Brubaker
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Bucossi
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Darrell Davis
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rockey Dickey Jr.
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brennan Dyson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeremy Fry
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Gaines
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Conrade Gamble
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Gray
kaskader dublujący: James Franco (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tad Griffith
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Justin Rodgers Hall
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gene Hartline
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rosine 'Ace' Hatem
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Dana Hee
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Donald John Hewitt
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Hilow
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nicola C. Hindshaw
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julie Ann Johnson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bret Kiene
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jennifer Lamb
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul M. Lane
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Reuben Langdon
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Samuel Le
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Mike Massa
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Patrick McLaughlin
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carl Anthony Nespoli
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gloria O'Brien
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bobby Ore
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jimmy Ortega
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Jane Oshita
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kalia Prescott
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nathan Reed
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Rodriguez
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
J.P. Romano
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Katie Rowe
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cheryl Rusa
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Sanders
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael J. Sarna
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Scott
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michelle Sebek
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Craig Frosty Silva
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Monty L. Simons
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian Smyj
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gary Ray Stearns
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Clark Tucker
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Boni Yanagisawa
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Ybarra
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Naureen Zaim
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bill O'Leary
oświetlenie (Nowy Jork)
|
Pozostałe
Proszę czekać…